Popularna gra Snejk powraca! Codziennie do wygrania niesamowite nagrody.
Login:
Hasło:
Każdego dnia wygrany ma do wyboru jedną z poniższych nagród. Wygrywający jest zwolniony z kosztu wysyłki.
100 zł w gotówce (wpłata na konto bankowe, PayPal lub w formie doładowania telefonu)
Poduszka Emoji (7 wzorów do wyboru, rozmiar 30x30cm)Przeurocze emotki z internetu wychodzą wprost na twój tapczan. Mięciutkie i pulchniutkie polepszą ci nastrój w pochmurne dni.


Fidget CubeLudzie różnie reagują na stres. Najczęściej używamy przedmiotów z naszego otoczenia: długopisu, piłeczki, breloka lub po prostu siedząc w krześle "szyjemy nogą". A co jeżeli wynaleziono już gadżet, który został opracowany tylko po to, aby rozładować nasze napięcie? Z przyjemnością przedstawiamy Wam Fidget Cube, gadżet który rozładuje stres u każdej osoby, ponieważ jest uniwersalny i ma multum zastosowań.


Zielony Laser (zasięg 8km)


Ten zielony laser ma tak niewiarygodną moc, że zaskoczy każdego. Mocniejszy 50 razy od czerwonego, sprawia że jego użyteczność jest niepodważalna nawet w dzień i przy mocnym oświetleniu.


Fidget Spinner (świecący w ciemności)Kto powiedział, że nie można bawić się Fidget Spinnerem po zmroku? Wystarczy zaopatrzyć się w spinnera, który świeci w ciemności! Jedyne co musisz zrobić, to wystawić go na działanie bezpośredniego światła – słońca lub lampki i Twój Fidget Spinner będzie doskonale widoczny w ciemnościach. Zabawka robi naprawdę spore wrażenie, kręcąc się z dużą prędkością, pozostawiając świecącą poświatę.


Lodowaty kufel do piwaTen lodowaty kufel sprawi, że twoje piwo (albo inny napój) będą zimniejsze niż nos Eskimosa. Dzieje się tak, ponieważ trwały akrylowy kufel jest wypełniony czystym, nietoksycznym płynem, który świetnie się zamraża. Praktycznie rzecz biorąc pijesz piwo z kufla zrobionego z lodu, ale bez nieprzyjemnych, zimnych kropli wody spadających na spodnie.


Counter Strike: Global Ofensive (Gra PC)CS: GO poszerzy doświadczenie w rozgrywce drużynowej akcji, której seria ta utorowała drogę u swojego początku 12 lat temu. CS: GO zawiera nowe mapy, postacie i rodzaje broni oraz dostarcza zaktualizowane wersje klasycznej zawartości CS.
Rejestracja konta jest niezbędna do gry w snejka. Załóż konto za darmo klikając tutaj.
Graj w snejka zdobywając przy tym największą liczbę punktów i walcz o konsolę PLAYSTATION 4 SLIM 1TB.
Codziennie osoba, która zdobędzie najwięcej punktów w 1 grze wygrywa nagrodę dnia do wyboru. Otrzymuje także zwrot wydanych kredytów. Na najlepszego gracza w każdym miesiącu czeka konsola SONY PLAYSTATION 4 SLIM 1TB

>> ZOBACZ NAGRODY <<